HV MIC
Uitslagen
DC1 BFC DC1 MIC DC1 29-10
D2 MIC D2 ESSC’90 D1 10-23
D1 MIC D1 BFC D1 7-17
DS2 MIC DS2 BFC DS3 34-15
DS1 MIC DS1 HV Gemini DS1 30-28
DC2 Brunssum DC1 MIC DC2 13-10
????SUPER SATURDAY WINST????
Zaterdag 22 november speelden we tijdens onze Super Saturday tegen de meiden van HV Gemini DS1, een ploeg waarvan we wisten dat ze het ons heel lastig konden maken. Ze stonden namelijk 1 puntje achter ons op de ranglijst, dus dat beloofde een leuke pot te worden. Met een goed gevulde tribune begonnen we aan de wedstrijd. Meteen werd duidelijk dat wij het spel van Gemini goed kenden, maar dat gold andersom net zo goed. Daardoor keken we al snel tegen een 2-5 achterstand aan.
Gelukkig vochten we ons knap terug. We kwamen beter in het spel, trokken de stand gelijk en namen uiteindelijk de voorsprong. We gingen de rust in met een stand van 16-15. Toch wisten we dat er nog een tandje bij moest in de tweede helft om dit vast te houden.
Na rust bleef het spannend. Aan beide kanten werden mooie breaks gelopen en het tempo lag hoog. Net als vorige week viel de beslissing pas laat. Het spel was fel van beiden kanten en de spanning was om te snijden. In de slotfase verloor Gemini de bal, waardoor hun kansen op de winst uit het zicht waren. Wij kregen in de laatste minuten nog twee penalty’s mee en trokken zo aan het langste eind.
Eindstand: 30-28! We maakten het onszelf uiteindelijk weer erg spannend, maar zijn trots op deze teamprestatie????
Volgende week genieten we van een weekje rust. Hopelijk zien we jullie weer op de tribune 6 december om 20:30 in Stein????
MIC D1-BFCD1
De coach van de tegenstander kwam eerst even verhaal halen, omdat hij dacht dat we 2 B speelsters hadden opgesteld. Zijn vrees zal snel plaats gemaakt hebben voor opluchting, want vandaag kon de D1 niet aan de verwachtingen voldoen. Het leek erop alsof ze massaal naar het optreden van Zoeper waren geweest en niet met het koppie erbij waren. Voordat we het goed en wel in de gaten hadden stonden we al met 0-7 achter. Joelle zorgde voor het enige doelpunt in de 1e helft, maar ook in de 2e helft bleef scoren lastig. Het snelle spel naar voren, waar we momenteel hard voor trainen, kwam niet uit de verf. Iedereen leek aan de grond genageld en er kwam weinig initiatief richting doel. Gelukkig kwam er nog even een opleving en zorgden Filou, Iva en Noa ervoor dat het verschil niet al te groot werd. Dit was nog niet eens de beste tegenstander, want die staan ons nog te wachten de komende weken. Dat wordt billen knijpen op 7 en 13 december tegen koplopers Sittardia en Margraten. Maar hopen dat ze dan in ieder geval wat meer ‘ peper in de vot’ hebben! Eindstand 7-17
Programma
Zaterdag 29-11
11:00 DC2 ESC’90 DC2 MIC DC2
15:30 DB1 Rapiditas DB1 MIC DB1