twitter facebook
Handbalvereniging
Meerssen - Valkenburg
Tafelinzet/scheidsrechters

Tafelinzet/scheidsrechters

Scheidsrechter en Tafelinzet seizoen 2019-2020      
             
Datum Nr Tijd Thuis Uitteam Scheidsrechter Tafel
21-09-19 9912 09:30 MIC F1 Optimo F1 nvt nvt
21-09-19 9914 09:50 SVM F2 MIC F1 nvt nvt
21-09-19 9913 10:10 Margraten F2 MIC F1 nvt nvt
21-09-19 9919 10:30 MIC F1 Olympia F1 nvt nvt
             
28-09-19 4016 11:00 MIC E2 BDC '90 E2 Dewi Bosma Sam Coolen
28-09-19 2601 12:00 MIC D1 SVM D1 Danja Lucassen Robin Canna
28-09-19 1207 12:50 MIC DC2 Zwart Wit DC1 Tom Dormans Femke Dormans
28-09-19 1282 13:50 MIC DC1 Bevo DC2 Dionne Limpens Maaike Linckens
28-09-19 5343 14:55 MIC DB1 Zwart Wit DB2 Maartje Feuler Nina Linckens
28-09-19 7319 18:45 MIC DS2 SVM DS1 NHV Jenny de Klein
28-09-19 2845 20:30 MIC DS1 PSV Handbal DS2 NHV Cor-Marcel-Paul
29-09-19 6389 12:00 MIC DS3 Sittardia DS1 NHV Femke Bemer
29-09-19 2932 13:15 M.I.C. DA1# BFC DA1 Paul Schouten Birgit Odekerken
             
12-10-19 7381 11:00 MIC E2 Olympia  E1# Veerle Duijx Iris Cortenraad
12-10-19 5667 12:00 MIC E1 Beekse Fusie Club E1# Aniek Bemelmans Nina Wolters
12-10-19 2509 13:00 MIC D1 Sittardia D2# Luna Bemelmans Tessa Fievez
12-10-19 4006 13:50 MIC DC1 Noav DC2 Silke Marinus Judith America
12-10-19 6110 14:55 MIC DB1 BDC '90 DB1 Svenja Walraeven Julie Coumans
12-10-19 3080 18:50 MIC DS2 Blerick DS1 NHV Rianne Penders
12-10-19 6062 20:30 MIC DS1 Noav DS1 NHV Cor-Marcel-Paul
13-10-19 2910 12:00 MIC DS3 Noav DS3 NHV Georgie Eikenboom
13-10-19 4129 13:15 M.I.C. DA1# Bevo DA2 Paul Schouten Lisa Duijx
             
02-11-19 7879 10:00 MIC E2 Wijnandia E1# Selaine Soons Loeke Kerckhoffs
02-11-19 3441 11:00 MIC E1 Sittardia E1# Veerle Schouten Robin Janssen
02-11-19 1291 12:00 MIC D1 Wijnandia D1 Luka Coolen Floortje Koning
02-11-19 3913 12:50 MIC DC2 ESC'90 DC3 Froukje Bosch Pip Hermans
02-11-19 7278 13:55 MIC DC1 Born DC1 Dorianna Perez Fee Brands
02-11-19 4214 15:00 MIC DB1 SVM/Sittardia DB2 Monica Herben Demi Stevens
02-11-19 2347 18:45 MIC DS2 Born DS1 NHV Luka Snelling Berg
02-11-19 4626 20:30 MIC DS1 Vlug en Lenig DS2 NHV Cor-Marcel-Paul
03-11-19 5274 12:00 MIC DS3 Wijnandia DS1 NHV Lisa Duijx
             
16-11-19 5864 10:00 MIC E2 Vlug en Lenig E5 Naomi Destreel Yzee Laheij
16-11-19 2840 11:00 MIC E1 Zwart Wit E1 Femke Jacobs Bente Lemeer
16-11-19 7982 12:00 MIC D1 Esia D1# Lynn Narings Fabienne Meinke
16-11-19 4745 12:50 MIC DC2 Posterholt DC1 Anouk Lipsch Isa Bemer
16-11-19 6372 13:55 MIC DB1 Beekse Fusie Club DB2# Maartje Feuler Janique Defesche
16-11-19 4851 18:45 MIC DS2 Bevo DS3 NHV Sanne Coumans
16-11-19 4499 20:30 MIC DS1 LimMid DS1 NHV Cor-Marcel-Paul
17-11-19 2161 12:00 MIC DS3 LimMid DS2 NHV Kyara Sparla
17-11-19 3583 13:15 M.I.C. DA1# LimMid DA1 Paul Schouten Ivana Kaumanns
             
30-11-19 6343 10:00 MIC E2 Margraten E2 Emily Hochstenbach Nina Vanvinckenroije
30-11-19 4754 11:00 MIC E1 Noav E1 Jenny de Klein Ila Weerts
30-11-19 2962 12:00 MIC D1 Margraten D2 Femke Bemer Nina Wolters
30-11-19 2500 12:50 MIC DC2 Zwart Wit DC2 Maaike Linckens Lieve Mennens
30-11-19 3637 13:55 MIC DC1 Rapiditas DC1 Nina Linckens Julie Coumans
30-11-19 3201 15:00 MIC DB1 Olympia/Esia/Adio DB1# Renee Meex Danja Lucassen
30-11-19 5009 18:45 MIC DS2 HandbaL Venlo DS3 NHV Fee Brands
30-11-19 4446 20:30 MIC DS1 Margraten DS1 NHV Cor-Marcel-Paul
01-12-19 4087 12:00 MIC DS3 Margraten DS2 NHV Veerle Duijx
01-12-19 1472 13:15 M.I.C. DA1# Sittardia DA1 Paul Schouten Lonneke Herpers
             
14-12-19 6239 10:00 MIC E2 Optimo E1 Isa Bemer Avesta Polad
14-12-19 5046 11:00 MIC E1 ESC'90 E1 Sanne Coumans Jessie Salden
14-12-19 2615 12:00 MIC D1 Born D2 Judith America Maddy Reinders
14-12-19 6378 12:50 MIC DC2 Noav DC3 Rianne Penders Veerle Ruiter
14-12-19 6577 13:55 MIC DC1 Blerick DC1 # Birgit Odekerken Naomi Destreel
14-12-19 2492 15:00 MIC DB1 Wijnandia DB1 Svenja Wlaraeven Dewi Bosma
14-12-19 7243 18:45 MIC DS2 Optimo DS1 NHV Veerle Schouten
14-12-19 1268 20:30 MIC DS1 De Sprint DS1 NHV Cor-Marcel-Paul
15-12-19 5662 12:00 MIC DS3 Gemini (V) DS1 NHV Aniek Bemelmans
15-12-19 1874 13:15 M.I.C. DA1# ESC'90 DA1 Paul Schouten Demi Stevens
             
11-01-20 5045 10:45 MIC E2 Brunssum E1 Kyara Sparla Sam Coolen
11-01-20 5491 11:45 MIC E1 Vlug en Lenig E1 Froukje Bosch Iris Cortenraad
11-01-20 5330 12:50 MIC DC2 Olympia/Esia DC1 Lynn Narings Femke Dormans
11-01-20 1359 13:55 MIC DC1 LimMid DC1 Silke Marinus Robin Canna
11-01-20 1865 15:00 MIC DB1 Gemini (V) DB1 Emily Hochstenbach Janique Defesche
11-01-20 6542 18:45 MIC DS2 Olympia (B) DS1 NHV Selaine Soons
11-01-20 7605 20:30 MIC DS1 Meos DS1 NHV Cor-Marcel-Paul
12-01-20 3194 12:00 MIC DS3 Minor DS1 NHV Monica Herben
12-01-20 7183 13:15 M.I.C. DA1# MEOS DA1# Paul Schouten Femke Jacobs
             
25-01-20 3135 11:00 MIC E2 Vilt/Be Quick E1# Lonneke Herpers Loeke Kerkhoffs
25-01-20 5077 12:00 MIC D1 BDC '90 D1 Martina Perez Ila Weerts
25-01-20 7913 12:50 MIC DC2 Vilt/Be Quick DC1 Luna Bemelmans Tessa Fievez
25-01-20 4480 13:55 MIC DC1 Sittardia/SVM DC1 Renee Meex Luka Coolen
25-01-20 3538 15:00 MIC DB1 Zwart Wit DB2 Manon America Anouk Lipsch
25-01-20 4163 18:45 MIC DS2 Zwart Wit DS1 NHV Luka Snelling Berg
25-01-20 7164 20:30 MIC DS1 Handbal Someren DS1 NHV Cor-Marcel-Paul
26-01-20 2624 12:00 MIC DS3 Vilt/Be Quick DS1 NHV Fee Brands
26-01-20 2867 13:15 M.I.C. DA1# BFC DA1 Paul Schouten Ivana Kaumanns
             
08-02-20 2812 11:00 MIC E1 Beekse Fusie Club E1# Julie Coumans Yzee Laheij
08-02-20 2339 12:00 MIC D1 Zwart Wit D2 Lisa Duijx Pip Hermans
08-02-20 4279 12:50 MIC DC2 ESC'90 DC2 Manon America Floortje Koning
08-02-20 5732 13:55 MIC DC1 ESC'90 DC1 Dionne Limpens Isa Bemer
08-02-20 5753 15:00 MIC DB1 BDC '90 DB1 Dorianna Perez Rianne Penders
08-02-20 4083 18:45 MIC DS2 ESC'90 DS1 NHV Georgie Eikenboom
08-02-20 3296 20:30 MIC DS1 VHC DS1 NHV Cor-Marcel-Paul
09-02-20 4524 12:00 MIC DS3 ESC'90 DS2 NHV Maartje Feuler
09-02-20 2796 13:15 M.I.C. DA1# Bevo DA2 Paul Schouten Aniek Bemelmans
             
07-03-20 9962 09:30 MIC F1 SVM F2 nvt nvt
07-03-20 9961 09:50 Optimo F1 MIC F1 nvt nvt
07-03-20 9963 10:30 MIC F1 Olympia F1 nvt nvt
07-03-20 4427 11:30 MIC E1 Sittardia E1# Dewi Bosma Veerle Ruiter
07-03-20 2473 12:30 MIC D1 Vlug en Lenig D3 Judith America Lieve Mennens
07-03-20 5059 13:20 MIC DC1 Vlug en Lenig DC2 Luna Bemelmans Lonneke Herpers
07-03-20 1318 14:25 MIC DB1 SVM/Sittardia DB2 Monica Herben Froukje Bosch
07-03-20 6469 15:30 MIC C2 BFC C2 Martina Perez Femke Bemer
07-03-20 9572 16:30 MIC E2 Juliana E2 Veerle Schouten Fabienne Meinke
07-03-20 6052 18:45 MIC DS2 Rapiditas DS1 NHV Veerle Duijx
07-03-20 6079 20:30 MIC DS1 Bevo DS2 NHV Cor-Marcel-Paul
08-03-20 6014 12:00 MIC DS3 BFC DS3 NHV Svenja Walraeven
             
28-03-20 2973 11:00 MIC E2 Juliana E1 Femke Jacobs Bente Lemeer
28-03-20 6046 12:00 MIC E1 Zwart Wit E1 Luka Coolen Nina Vanvinckenroije
28-03-20 1492 13:00 MIC D1 Juliana D1 Silke Marinus Maddy Reinders
28-03-20 3167 13:50 MIC DC1 BFC DC1 Kyara Sparla Jenny de Klein
28-03-20 3393 14:55 MIC DB1 Beekse Fusie Club DB2# Manon America Naomi Destreel
28-03-20 3266 18:45 MIC DS2 Vios (H) DS1 NHV Demi Stevens
28-03-20 1829 20:30 MIC DS1 BFC DS2 NHV Cor-Marcel-Paul
29-03-20 7521 12:00 MIC DS3 Vlug en Lenig DS3 NHV Renee Meex
29-03-20 7586 13:15 M.I.C. DA1# LimMid DA1 Paul Schouten Emily Hochstenbach
             
Wijzigingen ruimschoots optijd doorgeven aan Joze Claessens (jozeclaessens@home.nl) en Cor Frissen (currycor@home.nl) 
Niet opkomen betekend een wedstrijd schorsing bij de eerst volgende wedstrijd van je team !!!!  

Volg ons op Twitter

Like ons op Facebook